Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Yves Rocher leták informácie

Nepremeškajte to najzaujímavejšie zo sveta kvalitnej prírodnej kozmetiky. Prezrite si Yves Rocher leták. Akciové ponuky na parfémy, pleťovú, telovú kozmetiku či mnohé iné produkty pre krásu sú odteraz dostupné online. Prelistovať si, čo nové prináša yves rocher.sk odteraz môžete aj z pohodlia vášej obývačky.

Yves Rocher je francúzska kozmetická firma s dlhou tradíciou. Značka číslo 1 v rastlinnej kozmetike vo Francúzsku, bola založená už v roku 1959 vo francúzskom Bretónsku, kde je v súčasnosti 55 hektárov polí, ktoré sú zdrojom viac ako dvadsaťdva druhov rastlín pestovaných podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Yves Rocher kontroluje všetky etapy výroby svojich kozmetických výrobkov. Výrobky Yves Rocher sú hypoalergénne, dermatologicky a oftalmologicky testované.

Dnes je táto značka známa po celom svete a jej obchody sú vo viac ako 80 krajinách sveta. Firma Yves Rocher bola na Slovensku založená v roku 2010. Vo svojich obchodov predáva širokú radu výrobkov na báze účinných rastlinných látok. Na Slovensku má Yves Rocher kozmetika predajne v rôznych mestách: Košiciach, Žiline, Bratislave atď.

Sortiment Yves Rocher ponúka široký výber tej najlepšej kozmetiky: sprchové gély, šampóny, starostlivosť o telo a pleť, dekoratívnu kozmetiku , vlasovú kozmetiku, parfémy a kozmetiku pre mužov. Určite si vyberiete z viac ako 700 výrobkov prírodnej rastlinnej kozmetiky, či už v klasickom kamennon obchode, kde nájdete aj Yves Rocher katalóg alebo v internetovom obchode Yves Rocher.sk.

Založte si bezplatne v obchode Yves Rocher Vernostnú kartu a získajte mnoho výhod. Pravidelne vám budú zasielané letáky na zľavy a darčeky. Po nazbieraní dostatočného počtu bodov si budete môcť vybrať výrobok v určenej hodnote zadarmo. Neviete si zo širokej ponuky vybrať? Pozrite sa na internet. Kde nájdete yves rocher recenzie od zákazníkov a ich názory vám určite pomôžu pri výbere tej správnej kozmetiky. Yves Rocher katalóg online ponúka aktuálne informácie a podrobnosti o akciách. Využite Yves Rocher zľavy a nakupujte kvalitnú prírodnú kozmetiku za čo najlepšie ceny. Pri objednávke tovaru nad 35 € za dopravu neplatíte!

Na Tipli máme aj ďalšie obchody s kozmetikou. Mrknite tiež nie Teta drogérie leták, 101 drogérie leták a NOTINO leták.

Podobné obchody ako Yves Rocher s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 4,5 % späť z ceny nákupu v obchode Yves Rocher?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa