Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Tescoma leták informácie

Všetky platné Tescoma letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Tescoma leták pre tento aj budúci týždeň. Tescoma letáky vychádzajú pravidelne 1x mesačne. Letáky platia väčšinou od prvého do posledného dňa v mesiaci a sú tématicky štylizované podľa aktuálneho obdobia.

Okrem klasických letákov Tescoma nepravidelne vydáva aj špeciálne letáky napríklad na vianočné produkty. Mimo to ešte dvakrát do roka vychádza Tescoma katalóg.

Tescoma patrí k popredným výrobcom a predajcom potrieb do kuchyne. Tescoma s.r.o. bola založená Petrom Chmelou a Jirím Vaculíkem v roku 1992 v Zlíne. Najprv sa firma zaoberala predajom a výrobou elektrospotrebičov, na kuchynské potreby sa začala orientovať až v roku 1994.

S produktmi Tescoma sa môžeme v súčasnej dobe stretnúť vo viac ako 100 štátoch celého sveta, napríklad v Českej republike, Poľsku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Rusku, na Ukrajine, vo Veľkej Británií, ale aj v afrických či ázijských štátoch. Na trhu je okolo tisíc položiek značky Tescoma a každý mesiac ich zhruba ďalších 20 pribúda.

Tescoma ponúka veľmi kvalitné a originálne produkty, ktoré sa hodia pre každého. Sortiment je skutočne široký, firma ponúka Tescoma panvice, Tescoma hrnce, kuchynské náradie a pomôcky, strúhadlá, krájače, nože, chňapky, utierky, príbory, taniere, šálky, misy, potreby k príprave fondue alebo na grilovanie, rôzne organizéry, formy a plechy na pečenie, zapekacie misy, pekáče, vykrajovátka, formičky, odmerky, váha a ďalšie.

Akčné ceny produktov pravidelne nájdete v akčnom Tescoma letáku, ktorý vychádza každý mesiac. Okrem toho Tescoma vydáva aj katalóg na obdobie jeseň/zima alebo jar/leto. Produkty si môžete kúpiť aj v Tescoma e-shope.

Tí, ktorí chcú nakupovať lacnejšie a užívať si rôzne výhody, môžu vstúpiť do Tescoma clubu alebo využiť Tescoma zľavové kupóny. Členovia klubu zbierajú body na svoju kartu, ktoré potom môžete vymeniť za zľavu na nákup. Pokiaľ tiež s kartou nakúpite za viac ako 40 € môžete si vybrať odmenu. Odmeny sú rozdelené podľa toho akú čiastku utratíte. K nákupu nad 40 € si napríklad môžete vybrať ozdobný krájač na maslo, k nákupu nad 70 € formičky na cukrovinky alebo magnetky a pokiaľ nakúpite nad 100 €, môžete si vybrať teplomer na víno alebo šejker. Okrem toho na vás čakajú vo vernostnom programe špeciálne zľavové akcie a ponuky na mieru.

Tescoma predajne nájdete vo väčších mestách a ich počet už prekročil hranicu 200. Napríklad Tescoma Bratislava vám ponúka na výber hneď 31 predajní, vyberte si tú, ktorá vám je najbližšie. A teraz už len nakúpiť všetko potrebné a dať sa do varenia. Prezrite si nový Tesco leták, Lidl leták alebo Kaufland leták. Výhodné potraviny ale nájdete aj v Billa letáku a COOP letáku.

Podobné obchody ako Tescoma s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Tescoma?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa