V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako na Bronx.sk ušetriť maximum?

Štýl streetwear vám nie je cudzí? Ste tu správne. Bronx.sk prináša oblečenie, doplnky a obuv, za ktoré sa na ulici nebudete hanbiť. S Tipli bude váš nákup v Bronxe ešte výhodnejší.

Bronx zľava pre výhodný nákup

Bronx.sk ponúka tovar v naozaj výnimočných cenách. Kvalitná dámska, pánska a detská móda sa tu pohybuje v cenách od 4,90 €. Nakupujte v aktuálnych Bronx zľavách a zaručene sa tu vrátite aj na ďalší nákup. Aj na ulici chcete vyzerať dobre.

Bronx zľavové kupóny potešia každého

Výskyt Bronx zľavových kódov nie je častý, o to viac si ich zákazníci vážia. Bojíte sa, že aktuálny Bronx zľavový kupón nevystihnete? Sledujte Tipli a žiadna odmena z nákupu vám už neunikne.

Bronx výpredaj sa oplatí

Nechajte sa zlákať Bronx výpredajom a v štýle streetwear sa oblečte od hlavy po päty. Známe svetové značky oblečenia, obuvi a módnych doplnkov vo výpredaji nakúpite v priaznivých cenách. Teplákové súpravy, mikiny a hip hop šiltovky z Bronxu vám bude každý závidieť.

Bronx doprava zdarma

Nákup tovaru si zbytočne nepredražujte. Nakúpte za viac ako 50 € a dopravu z Bronxu neplatíte. Plaťte iba za to, čo ste si naozaj objednali.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

Hip hop shop Bronx predáva módu v štýle ulice. Prináša dámske, pánske a detské oblečenie v tomto štýle a v ponuke má tovar známych svetových značiek. Špecialitou Bronx.sk je predaj štýlových šiltoviek a beanie čiapok, ktoré dodajú osobitý ráz každému outfitu. Bronx.sk vás v pohodlí doma oblečie kvalitne a výhodne.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1590 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo