V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Regio Jet maximum?

Dopravná spoločnosť Regio Jet ponúkajú mnoho lákavých ponúk za super ceny. Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe v Regio Jet maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte. S nami nezmeškáte žiadnu zľavu ani výpredaj!

Regio Jet zľavy

Plánujete si letnú dovolenku alebo výlet? Nejazdite autom ale využite služby spoločnosti Regio Jet. S Regio jet vlakmi, autobusmi, lietadlami si môžete naplánovať celý zájazd za skvelé ceny. Využite Regio Jet zľavy a môžete cestovať po celom svete. My sa vám budeme snažiť ukázať, ako ušetríte na vybraných produktoch.

Regio Jet zľavové kupóny na výhodný nákup

Zľavové kupóny sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Pravidelne vás informujeme o Regio Jet zľavových kupónoch s ktorými môžete ušetriť. Neviete, ako sa k ním dostať? Sledujte Tipli a využite všetky zľavy a zľavové kódy, ktoré tu nájdete.

Regio Jet leták online

Objednajte si Regio Jet autobus do Prahy za pár eur. Navštívte internetové stránky Regio Jet a nakúpte výhodne. Pred nákupom si nezabudnite pozrieť aktuálny Regio Jet leták a nakupujte lístky v akcií.

Známe žlté vlaky a autobusy Regio Jet vám ponúkajú komfortné služby pre vaše cesty po svete. Regio Jet vlaky ste mohli stretnúť na území Slovenka a Česka. Regio Jet autobusy premávajú po celej Európe a veľmi jednoducho ich rozpoznáte. Žltá farba nie je prehliadnuteľná.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo