Sama zľava a zľavové kupóny

Prezrite si aktuálnu ponuku zliav pre potraviny Sama.
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v potravinách Sama maximum?

Predajne potravín Sama ponúkajú široký sortiment produktov. Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe vo Sama maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte.

Sama zľavy

Nakupujte v potravinách Sama a ušetrite! Sieť potravín Sama ponúka komplexný sortiment potravín pre vašu domácnosť. Využite Sama zľavy a nakupujte ešte lacnejšie. Prečo tak lacno? Sama poskytuje svojim zákazníkom potraviny pod vlastnou značkou a preto sa ceny líšia od veľkých potravinových reťazcoch.

Sama výpredaj

Nepremeškajte výnimočnú ponuku na zlacnený tovar v Sama výpredaji. Nakupujte výhodne potraviny ktorým končí doba spotreby alebo sú v špeciálnej akcií. Každý má rád výpredaje či už na oblečenie alebo potraviny, tak prečo neušetriť pár € na každodennom nákupe.

Sama leták online

Prelistujte si virtuálnym Sama letákom, kde nájdete všetky aktuálne Sama akcie a typy na výhodný nákup.

Sama doprava zadarmo

Vyhľadajte najbližšiu pobočku vo vašom okolí a kupujte každodenný nákup za skvelé ceny. Ušetrite peniaze kde sa dá. Sledujte nás a my vám poskytneme typy na výhodný nákup so Sama zľavami.

Prezrite si aktuálnu ponuku zliav pre potraviny Sama.
Sieť predajní s potravinami Sama ponúka široký sortiment potravín, drogérie, potrieb pre zvieratá, nápoje aj tabak. Nakupujte denne a ušetrite na každodenných nákupoch! Predajne potravín Sama nájdete na celom území Slovenka, tak si nájdite tú najbližšiu k vám a nakupujte výhodne.