V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Siko maximum?

Siko je vaším spoľahlivým a inšpiratívnym partnerom pri výbere kúpeľne, kuchyne a doplnkov. Využite Siko výpredaje a nakupujte so zľavou! Inšpirujte sa našimi radami ako čo najviac ušetriť.

Siko zľavy

V Siko nájdete kompletné vybavenie a príslušenstvo pre vašu kúpeľňu a kuchyňu a ponuku interiérových dverí. Nezmeškajte výhodný nákup v eshope, ktorý vám ponúka Siko zľavy u tisícky položiek. Na stránke si stačí usporiadať tovar a zakliknúť „výhodná ponuka“. Zobrazia sa vám všetky položky so zľavami.

Siko výpredaj

Využite zľavu až 80 % na kúpeľňový outlet v Siko výpredaji, kde nájdete širokú ponuku tovarov z výstav, nevyzdvihnutých zákaziek, ale aj dopredaj sérií vyradených z výroby. Nakupujte v Siko výhodne!

Siko garancia ceny

Chceli by ste aj ďalšiu zľavu? Siko ponúka garanciu najlepšej ceny. Stačí prísť pred nákupom alebo 14 dní po nákupe identického produktu z kúpeľňového sortimentu do predajne Siko a dorovnajú vám konkurenčnú ponuku a navyše získate darček.

Siko montáž kuchyne zadarmo

Využite výhodnú ponuku Siko a montáž kuchyne máte zdarma. Akcia platí na nákup vybranej kuchyne EASY a Naturel Classic v hodnote vyššej ako 3200 eur. Akciová ponuka je časovo limitovaná a platí v sieti predajní Siko.

Cashback od Tipli

Je vám toto všetko málo? Nakúpte výhodne s Tipli a vďaka cashbak systému vás odmeníme za Siko nákup. Ak nakúpite vybraný druh tovaru cez našu stránku, vrátime vám 2,5 % z celkovej sumy objednávky. Pustite sa ihneď do nakupovania!

Siko je najväčšia špecializovaná sieť predajní na Slovensku a v Českej republike, kde nájdete všetko pre vašu kúpeľňu, kuchyňu a širokú ponuku interiérových a vchodových dverí. Na predajniach Siko vám pomôžu zrealizovať vašu predstavu ochotní a vyškolení personál. A na stránke Siko si dokážete sami poskladať vašu vysnívanú kúpeľňu.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo