V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť na nákupe v Topgal?

Vyberte si vysnívaný batoh pre seba alebo svojich najbližších od Topgal. Ako ušetriť na nákupe v Topgal maximum? Nezmeškajte žiadne Topgal výpredaje a zľavy! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Topgal zľavy

Špecializovaný predajca a výrobca školských tašiek, peračníkov a doplnkového tovaru ponúka široké možnosti na využitie Topgal zliav. Pripravujete vaše dieťa do školy a potrebuje novú tašku? Sledujte aktuálny prehľad Topgal zliav a nakupujte s predstihom za výhodné ceny.

Topgal výpredaj

Každý má rád výpredaje a každý rád ušetrí pár eur keď sa to dá. Preto nezmeškajte žiaden Topgal výpredaj. Ale pozor, akcie sú časovo obmedzená, tak až vám neujde jedinečná príležitosť nakupovať Topgal tašky v akcií.

Topgal aplikácia

Máte jedinečnú možnosť ušetriť! Stiahnite si novú mobilnú aplikáciu TOPGAL a získate kupón na zľavu 5 €, ktorý môžete uplatniť k prvému nákupu pri nákupe nad 40 €.

Topgal doprava zadarmo

E-shop Topgal.sk ponúka svojim zákazníkom skvelé ceny a pri nákupe nad 20 € získate Topgal dopravu zadarmo čo znamená, že pri nákupe školskej tašky za doručenie vôbec neplatíte. Ak si potrebujete vyskúšať batohy do rúk využite predajne, ktoré ponúkajú tovar spoločnosti Topgal na celom území Slovenska.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

Špecializovaný výrobca Topgal ponúka školské tašky a doplnky ako zástery, pláštenky, box na desiatu, fľaše na pitie a iné. Topgal školské tašky sú starostlivo pripravované podľa toho, pre ktorý stupeň základnej školy sú určené. Školské tašky Topgal myslia na váš zdravý chrbát a navyše vyzerajú štýlovo.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo