Wojas zľava a zľavové kupóny

Kvalitné topánky značky Wojas kúpite ešte výhodnejšie. Presvedčte sa.
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako na Wojas.sk ušetriť maximum?

Obuv Wojas prináša širokú škálu kvalitných topánok na každú príležitosť. Tipli vám prezradí, ako sa k svojim novým topánkam dostanete čo najvýhodnejšie.

Wojas zľava, ktorá stojí za to

Patríte medzi milovníkov kvalitných topánok, ale na aktuálnych trendoch si nezakladáte? Navštívte sekciu OUTLET a kupujte topánky aj s 50 % zľavou. Ponuka topánok v akcii je naozaj veľká. Každá dáma a každý pán tu topánky na deň všedný, ale aj ten výnimočný nájde. Wojas prináša kvalitu za prijateľné ceny.

Wojas zľavové kupóny na váš nákup

Obľúbeným zľavovým kupónom sa ani Wojas nevyhýba. Wojas zľavový kód sa objaví nečakane, aby svojich zákazníkov nepotešil len vtedy, keď aj všetci ostatní. Ak sa bojíte, že sa k Wojas zľavovému kupónu nedostanete včas, registrujte sa na Tipli a žiadna zľava vám už neunikne.

Wojas výpredaj stojí za to

Vo výpredaji nakúpite kvalitné a značkové produkty so zľavami až 40 %. Neváhajte, aby vás niekto nepredbehol. O kvalitnú obuv Wojas za výpredajové ceny je vždy veľký záujem. Výpredaj má sezónny charakter a na nosenie topánok značky Wojas sa oplatí počkať.

Premium Club Wojas

Wojas.sk svojim verným prináša množstvo výhod. Na svoj nákup môžete vďaka karte Wojas získať zľavu až 10 %. Čím viac topánok v predajni Wojas nakúpite, tým vyššiu zľavu získate. Každé euro sa počíta. Okrem zliav získavate účasť aj v špeciálnych akciách, ktoré obuv Wojas pravidelne organizuje. Wojas stále prichádza s niečím novým. Nechajte sa prekvapiť.

Wojas doprava zadarmo

Vyzdvihnite si topánky v jednej z ôsmych značkových predajní Wojas a poštovné neplatíte. Okrem toho, topánky si hneď vyskúšate a viete, ako postupovať ďalej. Ak predajňu Wojas blízko nemáte, prekročte hranicu 30 € aspoň o jeden cent a poštovné vašu objednávku nenavýši.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

Kvalitné topánky značky Wojas kúpite ešte výhodnejšie. Presvedčte sa.
Poľaká značka Wojas pochádza z Nového Targu a má za sebou bohatú históriu. Topánky Wojas prekonali turbulentné postkomunistické obdobie a postupne sa dostali na výslnie topánkového priemyslu. Wojas produkuje tisícky párov obuvi ročne a distribuuje ich do celej Európy, vrátane Slovenska. Wojas vás na každú príležitosť obuje do kvalitných materiálov. Šľapky, mokasíny, lodičky a čižmy vám sadnú ako uliate. Navštívte eshop wojas.sk a nakupujte z pohodlia domova. Koženú obuv Wojas už za inú nevymeníte.