V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetríte v Domoss?

Obchodná sieť Domoss ponúka široký sortiment elektronických spotrebičov, náradia, elektroniky, záhradnej techniky a bicyklov. Ako ušetriť na nákupe v Domoss maximum? Nezmeškajte žiadny platný Domoss zľavový kód! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Domoss zľavy

Obchod má vždy výhodné Domoss zľavy na elektroniku a určitý sortiment. Vybavte si domácnosť značkovými spotrebičmi alebo novým televízorom za super ceny. Nájdete tu aj štýlové domoss kuchyne, kuchynské náradie, formy na pečenie a ďalšie vybavenie do domácnosti. Vďaka Domoss zľavovým kódom a vybraným zľavám nakúpite kvalitný tovar za tie najlepšie ceny.

Domoss výpredaj – výhodný nákup elektroniky

V každom ročnom období prichádza Domoss s výpredajom. Nechajte sa zlákať skvelými cenami, sledujte Tipli a výpredaje vám už neuniknú.

Domoss leták

Najzaujímavejšie a najvýhodnejšie ponuky Domoss vám prinesieme v aktuálnom Domoss letáku. Akcie bývajú tematicky zamerané podľa sezónnosti alebo na určitý sortiment a s Tipli budete vždy vidieť aktuálnu ponuku. Domoss akcie sú platné na rôzne časové obdobie alebo do vypredania zásob.

Domoss kuchyne

DOMOSS má aj sieť kúpeľňových a kuchynských štúdií, v ktorých prináša značkové produkty vysokej kvality. Svojim klientom ponúka tie najlepšie Domoss kuchyne. Poskytuje aj poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní aj podľa najnáročnejších želaní.

Obchodná sieť Domoss prevádzkuje 3 kamenné predajne na území Slovenska. Nakupujte kvalitné spotrebiče, napríklad chladničky, varné dosky, vysávače, televízory, počítače, fotoaparáty, mobilné telefóny, bicykle a ušetrite na výhodnom nákupe s Domoss zľavovým kódom. Budeme vás o aktuálnych zľavách informovať ako prvý.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1654 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo