Ospravedlňujeme sa, ale pre tento obchod aktuálne nemáme žiadnu zľavu alebo zľavové kupóny.

Ako ušetríte v MOBELIX?

Obchodná sieť MOBELIX ponúka spektrum nábytku a bytových doplnkov. Ako ušetriť na nákupe v MOBELIX maximum? Nezmeškajte žiadny MOBELIX výpredaj a zľavy. Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a radujte sa z novej MOBELIX postele.

MOBELIX zľavy

Chcete pohodlne nakúpiť v pohodlí svojho domova? MOBELIX online predajňa poskytuje výhodný nákup nábytku. Cenovo výhodný tovar, ktorý je v aktuálnej MOBELIX zľave sa nakupuje sám. Nezmeškajte žiadnu zľavu, ktorá môže platiť len na online nákup a s nami o nej budete vedieť ako prvý. Pozor, akcie sú časovo obmedzené.

MOBELIX výpredaj

Máte radi výpredaje? Krásne kúsky bytových doplnkov za pár eur ktoré bezpodmienečne musíte mať doma. To sú skvelé MOBELIX výpredaje. Nezmeškajte už žiadnu výhodnú ponuku.

MOBELIX karta výhod

Milujete nákupy a radi sa nechávate rozmaznávať odmenami. Zaregistrujte sa a získajte MOBELIX kartu výhod, ktorá vám prinesie každé tri mesiace špeciálne ceny na vybrané produkty. Zbierajte body a za 50 bodov môžete získať odmenu až 70 €. 10 € = 1 bod. Karta je platná na MOBELIX eshope, ale aj v kamenných predajniach na Slovensku. Ako držiteľovi karty, MOBELIX ponúka výhodu zapožičania dodávky bez nutnosti nákupu. Tak čo, už ste sa registrovali?

MOBELIX doprava zadarmo

Dopravu zadarmo získate pri osobnom odbere na predajni MOBELIX. Pri internetovej objednávke zaplatíte od 15 € za doručenie a pri nákupe nad 1 200 € hradí náklady za dopravu MOBELIX.

MOBELIX leták

Najvýhodnejšie ponuky a aktuálne MOBELIX zľavy nájdete v aktuálnom MOBELIX letáku. Prezrite si v pohodlí domova akciový leták a objednajte MOBELIX postele pre všetkých členov rodiny.

MOBELIX je jedným z najrýchlejšie rastúcich nábytkových diskontov v Európe. Firma je dcérskou spoločnosťou rakúskeho XXXLutz. Na slovenskom trhu bola prvá predajňa otvorená v roku 2008 v Bratislave. Aktuálne má Möbelix na Slovensku 6 predajní. V Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Košiciach,Trenčíne a Prešove. Reťazec ponúka veľký výber nábytku, bytových doplnkov a potrieb do domácnosti za veľmi výhodné ceny

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1350 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo