Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Digipro leták informácie

Všetky aktuálne platné Digipro letáky si odteraz môžete prezerať online aj na našom webe! Digipro elektro ich pre vás aktualizuje každý mesiac a majú platnosť väčšinou 30 dní, od začiatku kalendárneho mesiaca až po jeho koniec. Letáky si môžete prezerať na našej stránke alebo si ich môžete stiahnuť vo formáte PDF priamo zo stránky digipro.sk.

Váš sprievodca IT vám je k dispozícií už od roku 2004, kedy sa prvýkrát spustila výroba a distribúcia počítačových zostáv pod značkou Digipro. Medzi ich hlavné prednosti patrí zaručená kvalita, výborný servis a široká ponuka konfigurácií. Najväčší rozmach spoločnosti nastal v roku 2007 kedy vznikla predajná sieť Digipro. Predajná sieť má dnes už 61 predajní, kde si tovar môžete vyzdvihnúť už v deň objednávky!

Na každej špecializovanej pobočke sa nachádza vyškolený personál, ktorý je vždy ochotný vám pomôcť, poradiť a odpovedať na vaše otázky. Pokiaľ by ste sa tovar rozhodli vratiť alebo reklamovať, odteraz tak môžete urobiť na každej pobočke. Tovar teda môžete vrátiť na vašej najbližšej pobočke a reklamácia už pre vás nebude nočnou morou, vybavíte ju zachvíľočku.

Tovar si môžete zakúpiť aj na splátky, prostredníctvom spoločnosti Home Credit. Digipro vám okrem iného poskytuje skvelý pozáručný servis. Už sa nemusíte obávať pomalého notebooku, prasknutého displaya, ani vírusov. Pozáručný servis vášho zariadenia si môžete dohodnúť u hociktorého z partnerov.

Buďte vždy v obraze a nakupujte za tých najvýhodnejších podmienok. Mrknite na kvalitnú elektroniku do Datart letáku, OKAY letáku a Planeo elektro letáku.

Podobné obchody ako Digipro s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Digipro.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa