Orion zľavové kupóny a zľavy

Akciová ponuka v e-shope Orion

Platí do 22.07.2020

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Množstvo produktov v zľave nájdete v kategórií AKCIA v internetovom obchode Orion. viac

Doprava zadarmo v e-shope Orion

Platí do 22.07.2020

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Využite poštovné zadarmo pri nákupe nad 39,99 €. viac

O obchode Orion

Orion eshop

Orion ponúka nákup cez eshop, ktorého výrobky si objednáte domov. Vo vašej kuchyni sa určite nezaobídete bez hrncov, panvíc, plechov, foriem na pečenie a ostatného vybavenia do kuchyne. Pri stolovaní by vám nemali chýbať poháre, hrnčeky, taniere, príbory a nádoby na servírovanie. To všetko nájdete v eshope Oriondomacepotreby.sk. Nenechajte si ujsť Orion zľavy, vďaka ktorým nakúpite výhodne aj domáce potreby, Orion svietidlá a pomôcky do záhrady.

Orion domáce potreby

Vďaka Orion domáce potreby sa váš domov stáva miestom, do ktorého sa radi vraciate. Na stránke Orion sa môžete inšpirovať aj novinkami zo sveta domácich potrieb. Medzi najnovšími módnymi a praktickými produktmi nechýba dóza a odkvapkávač v jednom, fľaša s otočným kohútikom, termoplechovky, servírovacie košíky, či forma na zmrzlinu. Nájdete tu však ešte oveľa viac. Prelistujte si najnovšie Orion letáky a dozviete sa o novinkách.

Orion obchod

Orion ponúka všetko pre domácnosť. Veľkosklad Orion predáva niekoľko tisíc druhov výrobkov do domácnosti, kúpeľne, záhrady, pomôcky na upratovanie a drobné spotrebiče. Domáce potreby Orion ponúka vo svojich predajniach vlastné produkty pod značkami: Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silinie a ďalšie. Sieť Orion obchodov sa nachádza po celej Českej republike a na Slovensku. Ponúkajú atraktívny tovar za vynikajúce ceny. Orion obchod sa nachádza v Bratislave na dvoch miestach: Bory Mall a OC Danubia na Panónskej ceste.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit I-domacipotreby.cz.

Podobny sklep Przydomu.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie Orion

5.0

Veronika K.

22.05.2020 5.0

Spokojná.

Edo

07.05.2020 5.0

Spokojnosť, doporučujem.

O Orion

Orion, to sú domáce, kuchynské a záhradkárske potreby, kúpeľňové doplnky, upratovacie pomôcky a drobné elektrospotrebiče. Orion ponúka kvalitný tovar za dobrú cenu, ktorý je spojený s atraktívnym a moderným dizajnom. Nakúpte už teraz cez eshop Oriondomacepotreby.sk.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Orion?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.