Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Daza leták informácie

Všetky platné Daza letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Daza leták platný na tento aj ďalší týždeň. Datart nerozosiela letáky do schránok. Ak chcete mať prehľad o aktuálny akciových cenách nábytku Daza, ste na správnom mieste. Daza letáky majú rôznu časovú platnosť, zvyčajne to býva na niekoľko týždňov alebo mesiac.

V letáku Daza nájdete vždy aktuálne akčné ceny na vybraný druh nábytku. Nenechajte si újsť žiadne zľavy či výpredaje a prelistujte si u nás online leták už teraz. Nemusíte už čakať na ten papierový.

Spoločnosť Daza patrí medzi predajcov nábytku od roku 1991, kedy bola založená. V predajniach si môžete vyberať z kvalitného nábytku osvedčených slovenských aj zahraničných výrobcov. Na Slovensku môžete navštíviť aktuálne jednu zo 4 predajní nábytku. Navštíviť môžete Daza Ružomberok, Daza Dolný Kubín, Daza Námestovo alebo Daza Žilina.

Sortiment spoločnosti Daza zahŕňa sedacie súpravy, pohovky, obývacie izby, komody, skrine, nábytok do detskej izby, spálne, jedálne, predsiene, kancelárie, kuchyne a matrace. S Daza si zariadite interiér vášho bytu, domu alebo kancelárie, podľa vašich predstáv a štýlu. Navyše si môžete interiér doplniť o rôzne bytové doplnky a dekorácie.

Okrem širokej ponuky Daza nábytku za skvelé ceny, spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj kvalitné služby. Okrem platby v hotovosti či kartou, si môžete vybrať aj platbu na splátky. Firma spolupracuje so spoločnosťou HOME CREDIT. Vytvoriť si môžete splátkový kalendár, ktorý vyhovuje vám. Ak nemáte možnosť vyzdvihnúť si nábytok, za poplatok môžete využiť aj dopravu až pred vaše vchodové dvere. Ak nepatríte medzi úplne zručných majstrov, môžete si vybrať aj službu montáže nábytku.

Daza vám pomôže zrealizovať svoje vysnívané predstavy o peknom bývaní. Určite si vyberiete spomedzi domácich alebo aj zahraničných výrobcov. Na výber máte napríklad kožené sedačky od talianských dizajnérov vyrobené nemeckými majstrami. Daza má už 20-ročné skúsenosti s predajom nábytku a bytových doplnkov. Ak si teda zvolíte práve túto spoločnosť pre váš nový domov či kanceláriu, určite nešliapnete vedľa.

Podobné obchody ako Daza s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Daza.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa