Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Hej.sk leták informácie

Prelistujte si aktuálny Hej.sk leták online a nakupujte tak z pohodlia domova. Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú ponuku, ako napríklad Hej.sk Black Friday a prihláste sa k odberu newsletterov. Svoje letáky vydáva Hej.sk pravidelne 1x týždenne.

Na slovenskom trhu je Hej.sk najväčší internetový obchod a patrí do holdingu HP Tronic. Obchody prevádzkuje okrem Slovenskej republiky aj v susednom Česku a Poľsku. Prvý predaj cez internet uskutočnila česká pobočka Kasa.cz už v roku 1999. V roku 2003 odštartoval predaj aj na Slovensku v Hej.sk.

Na Slovensku nájdete 3 kamenné Hej.sk predajne, Hej.sk Bratislava, Žilina a Zvolen. Tieto pobočky, tzv. HEJHOUSE predstavujú na trhu jedinečný koncept. Kombinuje výdajňu e-shopu a predajňu so širokým sortimentom tovaru skladom, nízke internetové ceny a odborný personál ochotný vždy poradiť.

U predajcu Hej si môžete vyberať tovar z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku, kozmetiky a mnoho ďalšieho. Ponúkajú vám nielen široké spektrum tovaru ale tiež kvalitný a dostupný tovar za priateľské ceny.

Nakupujte tovar ešte výhodnejšie! Viac o tom ako ušetriť v Hej.sk sa dozviete v našom článku. Prihláste sa k odberu Hej.sk newsletter-ov a neujde vám tak už žiadna Hej.sk zľava alebo zľavový kód Hej.sk.

Spoločnosť vám ponúka aj súvisiace služby a popredajný servis. Tovar si môžete pri nákupe poistiť alebo si ho zakúpiť na splátky. V obchode máte vždy možnosť konzultovať kúpu daného výrobku či už cez telefón alebo internet, uzavrieť telefonicky objednávku alebo si nechať v predajni naložiť tovar priamo do auta. Ponúkajú vám aj možnosť spätného odberu doslúžilých spotrebičov.

Zháňate elektroniku, ale nevybrali ste si na Hej.sk? Prezrite si napríklad OKAY leták, Planeo elektro leták, nebo Datart leták.

Podobné obchody ako Hej.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Hej.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa