Hej.sk leták informácie

Prelistujte si aktuálny Hej.sk leták online a nakupujte tak z pohodlia domova. Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú ponuku, ako napríklad Hej.sk Black Friday a prihláste sa k odberu newsletterov. Hej.sk vydáva letáky pravidelne 1x týždenne.

Archív letákov

Hej.sk je najväčší internetový obchod na slovenskom trhu a patrí do holdingu HP Tronic. Obchody prevádzkuje okrem Slovenskej republiky aj v susednom Česku a Poľsku. Prvý predaj cez internet uskutočnila česká pobočka Kasa.cz už v roku 1999. V roku 2003 odštartoval predaj aj na Slovensku v Hej.sk.

Na Slovensku nájdete 3 kamenné Hej.sk predajne, Hej.sk Bratislava, Žilina a Zvolen. Tieto pobočky, tzv. HEJHOUSE predstavujú na trhu jedinečný koncept. Kombinuje výdajňu e-shopu a predajňu so širokým sortimentom tovaru skladom, nízke internetové ceny a odborný personál ochotný vždy poradiť.

U predajcu si môžete vyberať tovar z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku, kozmetiky a mnoho ďalšieho. Ponúkajú vám nielen široké spektrum tovaru ale tiež kvalitný a dostupný tovar za priateľské ceny.

Nakupujte tovar ešte výhodnejšie! Viac o tom ako ušetriť v Hej.sk sa dozviete v našom článku. Prihláste sa k odberu Hej.sk newsletter-ov a neujde vám tak už žiadna Hej.sk zľava alebo zľavový kód Hej.sk.

Spoločnosť vám ponúka aj súvisiace služby a popredajný servis. Tovar si môžete pri nákupe poistiť alebo si ho zakúpiť na splátky. V obchode máte vždy možnosť konzultovať kúpu daného výrobku či už cez telefón alebo internet, uzavrieť telefonicky objednávku alebo si nechať v predajni naložiť tovar priamo do auta. Ponúkajú vám aj možnosť spätného odberu doslúžilých spotrebičov.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo