Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Proma

Proma

www.promask.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Spoločnosť Proma ponúka každému domácemu kutilovi i profesionálovi šikovné náradie, nástroje a obrábacie stroje. Svoj sortiment smeruje hlavne na prácu s drevom a kovom. Náradie, obrábacie stroje a náhradné diely môžete nakupovať v predajniach po celom Slovensku alebo online, na Proma.sk.

O obchode Proma

Proma - šikovné nástroje a náradie

Proma, spoločnosť s vyše dvadsaťročnou tradíciou na slovenskom trhu sa orientuje na kvalitné náradie, nástroje a obrábacie stroje. Proma.sk, člen nadnárodnej spoločnosti Proma Group, dnes pokrýva územie celej Slovenskej republiky a je v súčasnosti jeden z najvýznamnejších dodávateľov drevo- a kovoobrábacích strojov na Slovensku. Firma je, okrem toho, exkluzívnym zástupcom holandského dodávateľa elektronáradia značky FERM. Radi si majstrujete vo vašej domácnosti sami? V ponuke značky Proma si iste vyberiete to správne náradie.

Proma.sk

Vyberajte a nakupujte náradie a pracovné prístroje z pohodlia domova. V e-shope spoločnosti proma.sk si môžete stiahnuť a online prezrieť katalóg produktov. Kompletný online katalóg pre rok 2018 obsahuje viac ako 1 600 výrobkov, hlavne strojov a elektrického náradia.

Náradie

V ponuke spoločnosti Proma nie sú len stroje a prístroje, ale celé spektrum náradia. Z elektrického náradia môžu domáci majstri vyberať z bohatej ponuky: brúsky, hoblíky, elektrické nožnice na živý plot, ručné frézy, vŕtacie kladivá a mnoho iného. Vyberáte manželovi či partnerovi prekvapenie k sviatku? Pozrite na proma.sk nájdete skvelé tipy na darček pre muža. Čo takto AKU novinka? Akumulátorova tavná pištoľ, ktorá má všestranné využitie a je vhodná na veľkú variabilitu práce s lepidlom. Spoločnosť Proma ponúka aj súčiastky a náhradné diely, ktoré sú vhodné pre náradie a stroje veľkého množstva značiek. Môžu byť použité napríklad pre píly Ferm, stroje Makita alebo Bosch náradie.

Hoblovačka

Jedna z dvoch hlavných oblastí podnikania firmy Proma predstavujú obrábacie stroje na drevo,a to hneď vo viacerých prevedeniach. Radi doma renovujte nábytok a opravujete pokazené veci? Nakúpiť môžete píly, brúsky, hoblice, alebo hoblovačky. Hoblovačka na drevo je v ponuke hneď v piatich prevedeniach, a to od jednoduchšieho modelu hoblovačky s preťahom pro multifunkčnú hoblovačku s preťahom s možnosťou dlabačky. V kategórii nájdete aj dlabaciu frézu. Široká ponuka obrábacích strojov na drevo zahŕňa sústruh na drevo, s ktorým dosiahnete sériovú výrobu rovnakých tvarových plôch.

Predajná sieť Proma

Produkty značky Proma sú dostupné nielen na internete, ale keďže Proma Group pokrýva celé územie Slovenska, nakupovať je možné v desiatkach predajní v každom kraji Slovenskej republiky. Pozrite sa na proma.sk, kde vo vašom meste nájdete značku Proma. Ak zvolíte Proma Zvolen, získate zoznam hneď siedmych predajní so značkou Proma. Ak bývate v Trnave, navštíviť môžete jednu z ôsmich predajní. Či už uprednostňujete osobný alebo online nákup, určite si vyberiete to správne náradie, ak sa rozhodne pre nákup so značkou Proma!

 • Věděli jste, že v obchodě Hornbach.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Obi można robić zakupy także w Polsce?

Podobné obchody

Články

Nakupujte AliExpress posteľné obliečky…

Vyberte si s nami obliečky, v ktorým sa vám bude ľahko zaspávať. Nielen vďaka originálnej potlači...
23.4.2018 Zobraziť článok

Omaľovánky k vytlačeniu

Kto sa hrá nehnevá! Oslávte Medzinárodný deň detí 2017 s Tipli. Pripravili sme pre vás zadarma...
31.5.2017 Zobraziť článok

Blancheporte – francúzska móda na dosah…

Milujete francúzsky look a kvalitné kúsky vo vašom šatníku? Online obchod Blancheporte ponúka...
15.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo