V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako v nábytku Daza ušetriť maximum?

Všetky druhy nábytku od slovenských a zahraničných výrobcov pod jednou strechou nájdete v obchode Daza. Tipli vám prezradí, ako nákupom môžete nákupom nábytku a bytových doplnkov ušetriť maximum.

Daza nábytok zľava na každý nákup

Inšpiráciu na nákup nábytku za skvelé ceny ponúka Daza leták. Prelistujte si ho v Tipli online a Daza zľava vás vo výbere uistí. Obývačku, detskú izbu, spálňu, ale aj kanceláriu si s nábytkom Daza zariadite naozaj výhodne. Na kvalitný nábytok nemusíte pol roka šetriť!

Daza zľavové kupóny nie len na nábytok

Využite Daza zľavové kódy a nábytok a bytové doplnky nakupujte v skvelých cenách. Využite zľavový kupón Daza na celé zostavy, na jednotlivé značky alebo bytové doplnky. Daza zľavové kódy neprináša len pri špeciálnych príležitostiach. Sledujte Tipli, aby vám výhodný nákup vďaka Daza zľavovému kupónu neunikol.

Daza výpredaj poteší každého

Výpredaj nábytku Daza presvedčí každého. Nábytok do izby, ktorú ste sa rozhodli zariadiť kúpite v zľavách do 70 %. Menšie náklady za výrobok slovenských a svetových výrobcov potešia každú peňaženku. Aj tú vašu! Prezrite si ponuku a presvedčte sa, či vám niečo z Daza výpredaja nepadne do oka.

Daza doprava zadarmo

Objednali ste si nábytok Daza a nad 1000 €? Skvelé! Z firmy Daza vám ho zadarmo privezú vlastnou dopravou alebo kuriérskou službou. Z pohodlia domova ste si ho objednali a domov vám ho aj privezú. Dostať sa ku kvalitnému nábytku nemôže byť jednoduchšie.

Popredný predajca nábytku Daza prináša kvalitný nábytok do slovenských domácností už od roku 1991. Nábytkom Daza zariadite každý interiér podľa vašich predstáv a vo vašom vlastnom štýle. Vyberte si sedaciu súpravu, pohovku, obývaciu izbu, spálňu, komodu, skriňu, detskú izbu, kanceláriu a kuchyňu a premeňte svoj dom na domov, do ktorého sa vždy radi vrátite.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo