Fresh zľavové kupóny a zľavy

Zľavy pre majiteľov Fresh karty v Fresh obchod

 
   

Svoju Fresh kartu získate jednoducho na predajni alebo po vyplnení registračného formulára na našom webe. Jej výhody si môžete užívať od prvého… viac

O obchode Fresh

Fresh potraviny

Vo všetkých kamenných predajniach po celom Slovensku nájdete kvalitné Fresh potraviny bez zbytočných škodlivých konzervantov a chemických prídavných látok. Nakúpite tu aj drogériu a doplnkový tovar za férové ceny. Mliečne potraviny, chladené potraviny, mrazený sortiment, trvanlivé potraviny, nápoje, drogériu a parfumériu, pekáreň, zeleninu a ovocie, a mäso. To všetko ponúka fresh market. Pozrite si Fresh letáky a získajte prehľad o akciovom tovare.

Obľuba Fresh predajní rastie

Fresh predajne predávajú čerstvé potraviny, ktoré vyrábajú lokálni slovenskí výrobcovia. V poslednej dobe Slováci pripisujú kvalite potravín väčší význam a Fresh market sa teší stále väčšej a väčšej obľube u zákazníkov. Dôkazom toho je široká sieť Fresh obchodov, ktorá má viac ako 776 prevádzok po celom Slovensku. V predajniach Fresh a Fresh Plus nakúpite výrobky privátnych značiek.

Produkty v bio kvalite

Ponuka Fresh potravín sa skladá zo základných potravín s najvýhodnejšou cenou a v bio kvalite. Na obaloch produktov hľadajte preto názvy ako Fresh Basic, Bio Fresh, Fresh Healthy Living a Fresh Exclusive. Ponuka sa skladá zo základných potravín s najvýhodnejšou cenou, potravín v certifikovanej bio kvalite, exkluzívnych produktov aj produktov pre zdravší život. Na východnom Slovensku nájdete Fresh potraviny na každom rohu. Interaktívnu mapu s rozmiestnením potravín po celom Slovensku nájdete na stránke Fresh obchodu.

Fresh otváracie hodiny

Potraviny Fresh Košice v centre mesta sú otvorené od 7:00 do 21:00 hod. počas týždňa a nachádzajú sa na ulici Mlynská 27. Najbližšie fresh potraviny sa od Bratislavy nachádza 9,11 km. V Kvetoslavove 145 je predajňa otvorená od 5:15 do 18:00 hod. v týždni a soboty od 5:15 do 12:00 hod. Ďalšie Fresh potraviny môžete navštíviť v obci Nový Život a v Senci. Pred odchodom do predajne si pozrite, či môžete využiť Fresh zľavy na nákup potravín.

Podobné obchody

O Fresh

Fresh, to je sieť Fresh obchodov, ktorá má viac ako 776 prevádzok po celom Slovensku. Fresh predáva zdravšie potraviny, sledujú ekologické trendy a šetria prírodu pre budúce generácie. Taktiež dopĺňajú sortiment, aby ste tu vždy našli to, čo hľadáte.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Fresh.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.