Elsatex zľava a zľavové kupóny

Obrovský výber elektroniky je tu pre vás a vďaka Elsatex zľavám nakúpite ešte lacnejšie.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku
Predajne Elsatex nájdete v siedmich mestách na území Slovenska a môžete si tu vybrať spotrebnú elektroniku pre váš domov. Zákazníkov presvedčia výhodnými cenami a dostupnosťou produktov. Ak sa chcete zbaviť starých spotrebičov, Elsatext sa o to postará za vás.

Obrovský výber elektroniky je tu pre vás a vďaka Elsatex zľavám nakúpite ešte lacnejšie.

Ako ušetriť v Elsatex maximum?

Predajne elektra Elsatex ponúkajú široký sortiment tovaru. Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe v Elsatex maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte. S nami nezmeškáte žiadnu zľavu ani výpredaj!

Elsatex zľavy

Hľadáte kvalitné a ekologické elektrospotrebiče, ktoré vám uľahčia prácu a ušetria čas? Tak si určite pozrite Elsatex ponuku tovaru a vyberte si to práve, čo potrebujete. My vám poskytneme na jednom mieste prehľad aktuálnych Elsatex zliav. Prinášame vám prehľad o Elsatex zľavových kupónov.

Elsatex výpredaj

Elsatex výpredaje ponúkajú až 50% zľavy na vybraný sortiment. My vám budeme prinášať, ako prvý informácie o totálnych výpredajoch a vy tak môžete ušetriť na nákupe televízie, chladničky či mobilného telefónu. Sledujte Tipli a ušetrite v Elsatex výpredaji.

Elsatex zľavové kupóny na výhodný nákup

Zľavové kupóny sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Pravidelne vás informujeme o Elsatex zľavových kupónoch, s ktorým môžete ušetriť eurá z nákupu alebo získať dopravu zadarmo. Neviete, ako sa k ním dostať? Sledujte Tipli a využite všetky zľavy a zľavové kódy, ktoré tu nájdete.

Elsatex leták online

Pokazil sa vám televízor a hľadáte predajňu s najvýhodnejšími cenami? Navštívte predajňu Elsatext a nakúpte výhodne elektroniku. Ale pozor, kým sa vyberiete do predajne, prelistujte si aktuálny Elsatex leták a nakupujte produkty v Elsatex akcií.

Elsatex doprava zadarmo

Ako získate Elsatex dopravu zadarmo? Navštívte jednu zo siedmich pobočiek a tím skúsených predajcov vám pomôžu pri výbere tých najlepších spotrebičov pre vás. Elsatex pre svojich zákaznkov zabezpečuje odvoz tovaru zadarmo v rámci okresu. Pobočky nájdete v Humennom, Stropkove, Michalovciach, Snine, Bardejove, Prešove a vo Vranove nad Topľou.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1865 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo