Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Black Red White leták informácie

Všetky platné Black Red White letáky na jednom mieste! Black Red White leták pre tento aj budúci týždeň. Black Red White vydáva letáky pravidelne 1x mesačne a platia väčšinou od prvého do posledného dňa v kalendárnom mesiaci. Okrem letákov Black Red White nepravidelne vydáva aj katalóg. Na papierový leták sa môžete vykašlať, pretože u nás nájdete Black Red White leták online.

Spoločnosť Black Red White je poľský výrobca nábytku. Firma bola založená v roku 1991 v meste Chmielek. Black Red White je najväčším výrobcom nábytku v Poľsku a jeho pobočky nájdete vo viac ako 40 krajinách, medzi ktoré patrí aj Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Lotyšsko, Litva, Ukrajina, Bielorusko, Kazachstan, Grécko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Chorvátsko, Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, škandinávske štáty, Veľká Británia, Írsko, USA a Kanada. Skupina Black Red White, pod ktorú firma spadá, má ďalších 20 dcérskych spoločností.

Celkom je postavených okolo 2300 Black Red White predajní. Na Slovensku nájdete predajne Black Red White Prešov, Trnava, Košice, Banská Bytrica, Bratislava, Malacky, Žilina a vo všetkých väčších mestách. Sortiment obchodu ponúka Black Red White nábytok a doplnky do domácnosti ako napríklad sedacie súpravy a pohovky, postele, kancelársky nábytok, komody, matrace a rošty, nočné stolíky, písacie stoly, police, postele, knižnice a regály, skrine, skrinky a vitríny, televízne stolíky, Black Red White kuchyne, jedálenské stoly, vešiaky, zrkadlá, nábytok do detského pokoja a ďalšie. Ceny tovaru nájdete vždy v aktuálnom Black Red White letáku alebo Black Red White katalógu. Aktuálne letáky a katalógy pre vás chystáme na týchto stránkach. Pre ďalšiu inšpiráciu pri zariaďovaní nového domova si prehliadnite Kika leták, Mobelix leták alebo IDEA nábytok leták.

Okrem predajní si môžete tovar zakúpiť aj na Black Red White e-shope a k nákupu navyše môžete využiť Black Red White zľavy a kupóny.

Spoločnosť sa stará aj o životné prostredie. Vďaka moderným technológiám dokáže poskytnúť vysokú kvalitu produktov a zároveň byť šetrný k prírode. Nábytok Black Red White získal certifikát Overené zákazníkmi od Heureky a obchodné podmienky e-shopu sú schválené spotrebiteľskou organizáciou dTest.

Podobné obchody ako Black Red White s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Black Red White.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa