Dormeo leták informácie

Prelistujte si najnovší Dormeo leták a zistite, čo môžete spraviť pre svoj spánok. Ak hľadáte nový matrac, Dormeo prináša kvalitné matrace s predĺženou zárukou, ktorá z nich robí investíciu do budúcnosti. Dormeo ale nie je len o matracoch. V ich ponuke nájdete aj podložky a chrániče na matrace, vankúše, prikrývky a mnohé ďalšie doplnky pre vašu spálňu. S Dormeo oživíte svoju spálňu štýlovými obliečkami alebo aj nábytkom a inými doplnkami.

Kvalitný spánok je dôležitou súčasťou našich životov. Dormeo to vie už 15 rokov a počas svojho pôsobnia pomohol tisícom ľuďom získať zdravý a kvalitný spánok. Dormeo matrace sú pre mnohých ľudí známkou zdravého a hlbokého spánku. Pre pokojný spánok je ale dôležitý aj vankúš a prikrývka. Dormeo vankúš s prikrývkou vám zabezpečí zdravé a hygienické prostredie. Správny vankúš takisto pomôže pri bolestiach krku. Vyberte si klasický alebo anatomický vankúš podľa polohy, v ktorej spíte. Dormeo nekončí pri matracoch a má pre svojich zákazníkov pripravené ďalšie doplnky, ktoré oživia vašu spálňu. Dormeo deka sa môže stať tenšou a vzdušnejšou alternatívou k prikrývke, ktorú využijete hlavne počas letných mesiacov.

Dormeo matrac je zárukou kvality a maximálneho pohodlia, ktoré vám zabezpečí zaslúžený oddych. Vyberte si z rôznych modelov a veľkostí ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Nezáleží na tom, či preferujete mäkký, tvrdý alebo prispôsobivý matrac, Dormeo má niečo pre každého. Matrace Dormeo sú vyrobené z kvalitnej pamäťovej peny Ecocell® a ich poťah zabezpečuje antibakteriálnu ochranu. Vďaka matracom Dormeo bude váš spánok nielen pokojnejší, ale aj zdravší a vaša posteľ nebude domovom pre baktérie a a roztoče. Na viaceré modely je 60-dňová skúšobná doba, počas ktorej sa môžete presvedčiť, že spánok na matraci Dormeo je pre vás to pravé.

Skvelý spôsob, ako preskúmať široký sortiment Dormeo produktov sú Dormeo predajne. Navštívte jednu z predajní matracov Dormeo a presvedčte sa o kvalite Dormeo naživo, alebo nakupujte na Dormeo.sk z pohodlia svojho domova. Aby ste za produkty Dormeo zaplatili naozaj najnižšie ceny, využite Dormeo zľavy a ušetrite na nákupe. S Dormeo sa vaša spálňa stane oázou pokoja a ráno sa budete zobúdzať maximálne oddýchnutí.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode dormeo.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.