Feedo leták informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online Feedo letáky a newslettere na jednom mieste! Feedo.sk si pre vás pravidelne pripravuje špeciálnu ponuku zliav na výbavičku pre bábätko. Bohatý sortiment zahŕňa detské blečenie, detskú kozmetiku, hračky, mlieko a výživu a tak si príde na svoje úplne každá mamička.

Obchod Feedo.sk nevydáva leták, ale pravidelne zasiela newsletter s aktuálnymi tipmi a novinkami. Odteraz nájdete všetky aktuálne Feedo newslettre na jednom mieste.Vášmu bábätku tak nebude chýbať nič, čo potrebuje.

Feedo.sk je najväčším špecializovaným internetovým obchodom s dojčenskou výživou, detským vybavením a najširším detským sortimentom na Slovensku. Na Slovensku funguje už od roku 2010 a snaží sa všekým rodičom, hlavne mamičkám uľahčovať život.

Feedo.sk sa vyznačuje jednoduchým objednávkovým systémom, prehľadným webom, širokým sortimentom, zaujimavými akciami a doručením až domov k zákazníkovi. Tým sa snaží všetkým rodičom šetriť čas, ktorý je pre nich tak vzácny.

Okrem internetového e-shopu Feedo.sk prevádzkuje aj blog, ktorý je vedený odborníkmi na materstvo. Každý mesiac navyše usporadúvajú semináre s odborníkmi na aktuálne témy a tiež vydávajú vlastný Feedo časopis. Okrem garancie spokojnosti zákazníkov čakajú aj pravidelné Feedo zľavy, rýchle doručenie, ochotný zákaznícky servis a ku každému nákupu aj drobné darčeky.

Sortiment Feedo.sk zahŕňa všetko čo rodičia alebo budúci rodičia potrebujú pre seba alebo svoje bábätko. V sortimente nechýbajú Feedo plienky a veci na prebaľovanie, mlieko a výživa, oblečenie, hračky, drogéria, nábytok, veci na cestovanie, kočíky a autosedačky, ale aj vecičky pre nastávajúce maminky. Zo širokej ponuky si vyberie aj tá najnáročnejšia mamička. Navyše pri nákupe nad 59 € získate dopravu zadarmo.

Ak patríte medzi tie šetrivejšie mamičky, ktoré nepotrebujú mať výbavičku úplne novú, vyberať môžete aj z ich partnerského internetového eshopu Kiido.sk. Kiido.sk je outlet a bazár, kde môžete kúpiť síce už použité, ale stále zachovalé a kvalitné veci do vašej výbavičky.

Nechýba tiež vernostný program, ktorý predstavuje mnoho výhod. S každým nákupom zákazníci môžu zbierať body. Za každé 1 € získa zákazník 24 bodov. Získané body je možné následne vymeniť za rôzne darčeky, ktoré sú aktuálne v ponuke. Získané body majú platnosť 6 mesiacov od objednávky.

Podobné obchody ako Feedo.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Feedo.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa