Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Topgal leták informácie

Nepremeškajte aktuálne akciové ponuky a zľavy na kvalitné Topgal školské tašky. Prelistujte si aktuálny Topgal leták z pohodlia vášho domova. Všetky najnovšie ponuky nájdete jednoducho na jednom mieste online. Pozrite si Topgal katalóg a nakupujte tačky do školy či na notebooky v e-shope Topgal.sk.

Batohový špecialista Topgal prináša svojim zákazníkom široký výber tašiek, ruksakov a iných pomôcok, bez ktorých sa nezaobíde ani jeden školák. Kvalitné Topgal školské tašky vydržia. Zmestí sa do nich všetko, čo žiak či študent potrebuje v bežný školský deň. V predajni Topgal presne vedia, aké batohy deti do školy potrebujú. Všetky Topgal školské tašky sú rozdelené podľa školských ročníkov.

V ponuke nájdete špeciálne Topgal tašky pre prvákov. Ďalšia kategória batohov je určená pre žiakov 2. a 3. triedy. Nasledujú tašky pre štvrtákov a piatakov. V predajni zoženiete tiež školské tašky pre vyššie ročníky základných škôl. Tašky sú presne prispôsobené na to, aby sa do nich vošlí všetky učebnice, knihy, ale aj desiata a fľaška s vodou. Špeciálnou podkategóriou sú študentské ruksaky pre všetkých stredoškolákov. Predajca Topgal navyše nezabúda ani na dospelákov. Potrebujete tašku na notebook? Určite si v e-shope Topgal.sk vyberiete.

Nakupovať školské tašky môžete pohodlne z domu cez e-shop Topgal.sk. Výber ruksaku by ste nemali podceniť najmä kvôli vyvíjajúcej sa detskej chrbtici. V Topgal kúpite tie najkrajšie aktovky pre dievčatá aj chlapcov, ktoré navyše vašej ratolesti sadnú. Topgal okrem iného dodáva svoje produkty do desiatok obchodov po celom Slovensku. Pozrite si online Topgal katalóg a vyberte svojej ratolesti vhodnú školskú tašku. Preferujete nákup v kamennom obchode? Na internetových stránkach si zároveň viete pozrieť Topgal predajné miesta.

Chcete nakupovať školské tašky, batohy, peračníky a tašky na notebook za super ceny? Nezabudnite sledovať pravidelne Topgal leták. Najnovšie informácie o akciách, novinkách a zľavových ponukách si pozriete pohodlne v online verzii na jednom mieste. Už nikdy vám neunikne žiadna skvelá príležitosť na nákup kvalitných školských aktoviek za výhodné peniaze. Využite Topgal zľavy a ušetrite na nákupe ešte viac.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Topgal?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.