myinterier.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón až 4,5 % na všetko v obchode myinterier.sk.

Platí do 11.07.2020

 
   

Internetový obchod myinterier.sk vznikol s cieľom dopriať každému zákazníkovi možnosť zariadiť si svoj domov... viac

Akciový tovar - myinterier.sk

Platí do 21.07.2020

+ 4,5 % naspäť z nákupu
   

viac

O obchode myinterier.sk

Internetový obchod myinterier.sk vznikol s cieľom dopriať každému zákazníkovi možnosť zariadiť si svoj domov útulne, podľa aktuálnych trendov a zároveň za veľmi prijateľné ceny. Všetok predávaný sortiment spĺňa prísne západoeurópske normy kvality.

Skrášlite svôj interiér z pohodlia domova, rýchlo a jednoducho. Nájdete tu klasický až rustikálny nábytok v drahšom aj lacnejšom prevedení. Pri výbere tovaru kladú dôraz na tri faktory: kvalitu, dizajn a funkčnosť.Neviete si vybrať, alebo máte nejaké otázky? Komunikácia so zákazníkmi je pre MyInterier.sk na prvom mieste – aby vám mohli vyjsť čo najviac v ústrety, potrebujú poznať vašu predstavu a požiadavky. Cesta k vášmu vysnívanému domovu na myInterier.sk!

Podobné obchody

Recenzie myinterier.sk

5.0

Klaudia Š.

23.02.2019 5.0

Lenka S.

13.09.2018 5.0

O myinterier.sk

Internetový obchod myinterier.sk vznikol s cieľom dopriať každému zákazníkovi možnosť zariadiť si svoj domov útulne, podľa aktuálnych trendov a zároveň za veľmi prijateľné ceny. Všetok predávaný sortiment spĺňa prísne západoeurópske normy kvality.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  4,5 %
Nezľavnené produkty 4,5 %
Zľavnené produkty 2,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  4,5 % späť z ceny nákupu v obchode myinterier.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.