-25 %

Platí do 30.06.2019

Akruálny Barefootky výpredaj až 25 %

Aktuálny výpredaj až 25 % na vybrané druhy tovaru je platný na internetovom obchode Barefootky. Využite Barefootky zľavu a nakupujte… Zobraziť viac Aktuálny výpredaj až 25 % na vybrané druhy tovaru je platný na internetovom obchode Barefootky. Využite Barefootky zľavu a nakupujte lacnejšie.

Akruálny Barefootky výpredaj až 25 %

Aktuálny výpredaj až 25 % na vybrané druhy tovaru je platný na internetovom obchode Barefootky. Využite Barefootky zľavu a nakupujte lacnejšie.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Přejít na barefootky.sk

Ako ušetríte na Barefootky?

Internetový obchod Barefootky ponúka široký sortiment detskej obuvi za výhodné ceny. Ako ušetriť v Barefootky maximum? Nezmeškajte žiadny Barefootky zľavový kód! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Barefootky zľavy

Barefootky online obchod s kvalitnou a pohodlnou detskou obuvou si zamilujete. Kupujte našim ratolestiam výnimočnú a hlavne kvalitnú obuv. A čo tak ušetriť? Barefootky pre deti a pre svojich rodičov si pripravujú výhodné Barefootky zľavové kupóny o ktorých vás budeme informovať ako prvý.

Sledujte Barefootky facebook a inšpirujte sa sezónnymi trendmi a kúskami farebných čižmičiek, papučiek alebo snehúľ. Na stránkach vás upozornia na aktuálne Barefootky výpredaje a špeciálne zľavy.

Barefootky leták

Nezmeškajte aktuálnu ponuku a prezrite si Barefootky leták. Tipli sa vám snaží zjednodušovať nákupy a upozorníme vás na Barefootky výpredaje, ako prvý a vy si môžete vybrať svojim deťom moderné a kvalitné topánočky.

Internetový obchod Barefootky ponúka široký sortiment detskej obuvi, ktoré majú spoločné znaky – mäkkosť, sú dostatočne široké a majú tenkú ohybnú podrážku, takže všetko čo si pre svoje dieťa želáte. Tovar je možno poslať do zahraničia a poštovné na území Slovenska je v hodnote od 2,50 €.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1590 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo