V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v potravinách Penny Market maximum?

Predajne potravín Penny Market ponúkajú široký sortiment tovaru. Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe v Penny Market maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte.

Penny Market zľavy

Potrebujete kúpiť potraviny, alkohol, či drogistický tovar? Prezrite si ponuku potravín Penny Market a nakupujte za výhodné ceny. Navyše využite Penny Market zľavy a nakúpite kvalitné potraviny ešte lacnejšie.

Výhodnejší nákup s Penny Market kartou

Nakupujte s Penny Market vernostnou kartou a využívajte výhodné Penny Market akcie za skvelé ceny na veľké množstvo produktov. Verní zákazníci, ktorí vlastnia Penny kartu získavajú tovar z aktuálneho letáku ešte lacnejšie. Každý týždeň sa ponuka zvýhodnených produktov mení.

Penny Market vernostná akcia

Obchodná sieť Penny Market sa chce poďakovať svojim verným zákazníkom a preto pre nich pripravuje Penny Market vernostné akcie, s ktorými môžu zbierať body vo forme nálepok a ktoré sa nalepujú na hraciu kartu. Po nazbieraní určitého počtu nálepiek si môže zákazník zakúpiť vybrané druhy tovaru za veľmi výhodné ceny.

Penny Market leták

Majte vždy najnovšie informácie o aktuálnych zľavách a akciových ponukách na nákup v Penny Market. Sledujte pravidelne Penny Market leták a už nikdy vám neunikne žiadna šanca na super nákup. Leták môžete sledovať pohodlne z domu v jeho online verzii.

Obchod s potravinami Penny Market ponúka širokú škálu čerstvých potravín, alkohol, spotrebný tovar, či drogistický tovar. Nakupujte výhodne v Penny Market a ušetrite na každodenných nákupoch. Sledujte Tipli a nenechajte si ujsť Penny Market zľavy na vybraný sortiment.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1642 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo