Obchody, kde vás odmeníme

O obchode otel.com

Najlepšie hotely na Otel.com

Chcete vycestovať a zháňate hotel? Nemusíte sa klikať na desiatky stránok hotelových sietí. Stačí vám jeden portál. Ten sa volá Otel.com. Potrebujete ubytovanie v našom hlavnom meste? Jednoducho do na stránke Otel.com zadajte do vyhľadávania hotel Bratislava a pred očami sa vám zobrazia desiatky možností. Rezervácia zaberie pár kliknutí a vy budete bývať v prvotriednom hoteli podľa vlastných požiadaviek.

Booknite hotel cez Otel

Plánujete špeciálny výlet do Japonska? Čo tak trebárs 4* hotel na predmestí Tokia pre vás a vášho partnera? Alebo plánujete veľkú rodinnú dovolenku do Madridu aj s dvomi malými deťmi? Vyberte si ubytovanie po celom svete za bezkonkurenčné ceny. Prečítajte si recenzie ostatných zákazníkov a spoľahnite sa na službu, vďaka ktorej si dovolenku užijete.

Otel.com kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom ponúkaného ubytovania či vašej rezervácie môžete kontaktovať zákaznícky servis Otel.com. Môžete využiť live chat, vyplnenie formulára či napísať email. Jedinou nevýhodou je, že budete potrebovať ovládať anglický jazyk. Ak ho sami neovládate, určite vám niekto z vášho okolia rád pomôže. Všetky kontakty nájdete na webe Otel.com.

Otel.com zľavy

Rezervujte ubytovanie lacnejšie. Využte platné Otel.com zľavy. S nimi bude cestovanie ešte lacnejšie. Či už sa chystáte na dovolenku s celou rodinou, na víkendový pobyt so svojou láskou či na služobnú cestu, môžete zaplatiť menej. Bývajte v tých najlepších hoteloch za najnižšie ceny. Cestujte po celej zemeguli s jedným z najobľúbenejších bookingových portálov Otel.com. Je to garancia istoty a kvality, o ktorej svedčia milióny spokojných zákazníkov.

 • U tohoto partnera můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na otel.com.
 • Podobny sklep Booking.com mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

otel.com zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 7 % na otel.com

31.12.2020 - Ušetrite pri objednávaní ubytovania. Kód zadajte v košíku.

O otel.com

Plánujete dovolenku a hľadáte ten správny hotel? Alebo musíte odskočiť na služobnú cestu? Má na váš výber hotelu vplyv mnoho faktorov. Poloha, počet izieb či rozličné vybavenie hotela. No a samozrejme nesmieme zabúdať ani na cenu. Na Otel.com si prehľadne vyberiete z viac než 250 000 hotelov po celom svete za tie najlepšie ceny. Jednoducho si zvolíte to, čo bude do bodky vyhovovať vašim požiadavkám.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod otel.com.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.